Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V1.2

In jos

Actualizarea V1.2 Empty Actualizarea V1.2

Mesaj Scris de [GA]Angel Sam Iul 23, 2022 2:47 am

Buna seara,

Aceasta actualizare contine urmatoarele:

Parte server
  • Am rezolvat bugul cartilor de la invatatori.
  • Am remediat un bug din sursa ce facea ca Marmura Binecuvantata sa fie invizibila la NPC. Era deja pe joc, insa inaccesibila.
  • Am adaugat o misiune de siguranta ce verifica ca toate caracterele sa aiba (si daca nu au sa primeasca) la logare, cal armat, nivel 10 la chemarea calului si P la intelegerea limbilor celorlalte regate. Spuneti adio problemelor de chemare a calului in nivel scazut  Razz
  • Am injumatatit experienta necesara ceruta in nivele. Asta inseamna ca veti face nivel de doua ori mai repede.
  • Am injumatatit experienta ceruta de misiunile de pe server, conform noii experiente cerute si le-am tradus corespunzator.
  • Am adaugat Boaba Zen la NPC.


Parte website
  • Am remediat o eroare prin care nu puteai sa inregistrezi doua sau mai multe conturi pe aceeasi adresa de email.


Intre timp am blocat nivelul maxim la 50 pentru a urmarii mai indeaproape evolutia serverului intre nivelele x si y. Imediat ce primul jucator atinge nivelul maxim "50" deocamdata vom debloca alte 10 nivele. La nivelele mici nu vom astepta prea mult si va urma o mentenanta cat mai urgenta. Am decis acest lucru si pentru a nu trece prea repede prin nivele, in functie de ajustarea facuta sau ajustarile viitoare pe partea de experienta sau rate.


Toate cele bune,
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

mitubisi92 apreciază acest mesaj

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum