Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V8.1

In jos

Actualizarea V8.1 Empty Actualizarea V8.1

Mesaj Scris de [GA]Angel Sam Aug 20, 2022 3:28 am

Buna dimineata,

Actualizarea V8.1 aduce o serie de imbunatatiri si remedieri pentru serverul de joc dupa cum urmeaza:

  • Am mutat NPC-ul Heuk-Young din Map1 in V3 unde ii era locul.
  • Am scos Dragonul Rosu din Tara de foc care oricum nu avea drop momentan si cu care avem alte planuri pe viitor.
  • Am modificat semnificativ experienta oferita de monstri din SD3.
  • Am modificat semnificativ experienta oferita de monstri Setaou normali din V3, respectiv V4.
  • Pietrele Metin vor dropa de acum 5x Cufar Clar de Luna sau Hexagonal.
  • Lingourile nu mai pot fi vandute la NPC normal ca sa nu induca in eroare jucatorii.
    • Nu uitati ca lingourile se schimba in Yang inapoi tot la acelasi NPC.
  • Am corectat dropul Regelui Paianjenilor care era exagerat.
    • I-am adaugat in schimb o lada din care va oferi un singur obiect, nu 10 deodata.
  • Am imbunatatit usor sansa de drop a armelor de nivel 75 din Lada Ingerului cu Coasa.
  • Scutul Titan, de nivel 81, poate fi dropat acum din Lada Ingerului cu Coasa.
  • Am imbunatatit sansele de plusare de pe server cu inca 10%, cea mai mica sansa de plus fiind 40% la +9.
  • Am remediat anumite erori din misiunile Biologului ce faceau ca noul pet Phoenix de Foc sa nu ofere sansa de reusita de 90%.
  • Am injumatatit experienta si yang-ul oferit de Generalii Setaou si monstri invocati de acestia.



Toate cele bune,
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum