Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V8.5

In jos

Actualizarea V8.5 Empty Actualizarea V8.5

Mesaj Scris de [GA]Angel Vin Sept 02, 2022 2:39 am

Buna seara,
Incepem luna Septembrie cu noi imbunatatiri aduse serverului de joc, dupa cum urmeaza:

  • Vrajitoarea de Gheata va invoca in momentul in care este ucisa Vrajitoarea de Gheata Mare.
    • Nu uitati ca Vrajitoarea de Gheata Mare se afla undeva in adancul Grotei Exilului.
    • Este foarte puternica insa si drop-ul oferit de ea este unul pe masura.
  • Am crescut Yang-ul oferit de Copacul Fantoma Nobil si i-am adaugat Elixire ca drop.
  • Am scazut considerabil sefii Charon si Azrael.
  • Am triplat experienta oferita de monstri din Padurea Rosie.
    • Cu toate acestea, acestia sunt sub monstri Setaou ca experienta oferita.
  • Am modificat durata Papucilor de Vant de la Pescar la 15 zile in loc de 1 zi si 6 ore.
  • Am eliminat interdictiile de limbaj din client deoarece blocau cuvinte care nu aveau nici o legatura cu insultele.
    • Nu uitati ca insultele sunt inca pedepsite conform regulamentului.
  • Sticla cunoasterii este permanenta pe server putand afisa obiectele de vanzare in mod direct pe chat-ul jocului.
    Click aici pentru imagine:
  • Am adaugat un nou UI pentru Vrajeste Obiectul care va face mult mai comoda bonusarea obiectelor.
    • Speram ca aceasta imbunatatire sa scada cat mai mult folosirea programelor de tip switchbot deoarece nu ne face placere sa oferim banari permanente pentru acest lucru.
    • Switchbotul este in continuare ILEGAL pe serverul Metin2RoSpeed.

    Click aici pentru imagine:

Toate cele bune,
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Celticus apreciază acest mesaj

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum