Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V8.0

In jos

Actualizarea V8.0 Empty Actualizarea V8.0

Mesaj Scris de [GA]Angel Mier Aug 17, 2022 9:16 pm

Buna seara,
Actualizarea din aceasta seara este una destul de importanta, cu imbunatatiri si noutati pe serverul de joc, de care speram sa va bucurati pe deplin:

Noutati pe Server
  • Noul nivel maxim este nivelul 90. Vom merge mai departe cand cel putin 10 jucatori au atins acest nivel!
  • Primele evoluri din server au fost adaugate. Armele de nivel 65 pot fi de acum evoluate!
    Actualizarea V8.0 EdHLHGZ Actualizarea V8.0 S5Uaucx Actualizarea V8.0 AQkcxJe Actualizarea V8.0 JYV9fiU Actualizarea V8.0 FK1SPNh Actualizarea V8.0 Wlnu0xp
  • Am modificat obiectele cerute la evoluarea papucilor nivel 47, 51, 55 si 59 din Gheare si Balante, in aceleasi obiecte ca si pentru arme.
  • Am adaugat chat global pe server pentru un gameplay cat mai placut.
  • Am remediat odata pentru totdeauna bug-ul bonusului "Imun la necunostinta". De acum inainte, nu veti mai primi necunostinta daca scutul vostru are acest bonus.
  • Am imbunatatit anumite securizari din server.


Noutati in Magazinul Special (Itemshop)
In categoria "Pet":
  • Phoenix de Foc. Aceasta pasare maiestuoasa, invaluita in har divin, iti ofera 90% sansa de reusita la misiunile Biologului.
    Durata: 30 de zile. Pret: 250 MD.
    Actualizarea V8.0 CZxdphO

In categoria "Mount":
  • Mistet Galben. Acest mistret iti ofera 150 de puncte de aparare. Poate fi folosit o singura data.
    Pachet 200 de sigilii. Pret: 200 MD.
    Actualizarea V8.0 73KERVe

In categoria "Costume":
  • Costum Olimp Scrima. Costum de scrima protector barbatesc. Bonus oferit: +1000 PV.
    Durata: 30 de zile. Pret 250 MD.
    Actualizarea V8.0 K8GlbAO

In categoria "Frizuri":
  • Frizura Scrimer. O frizura de dama sport pentru scrimeri. Bonus oferit: +1000 PV.
    Durata: 30 de zile. Pret 250 MD.

In categoria "Armuri":
  • Coifurile de nivel 80+9.
    Pret: 300 MD.
  • Armurile de otel+9.
    Pret: 500 MD.

In categoria "Arme":
  • Armele de nivel 70+9.
    Pret: 600 MD.
  • Armele de nivel 75+9.
    Pret: 700 MD.

In categoria "Obiecte speciale":
  • Medalia Eroilor. Ofera +50% EXP, +30% daune, +20% viteza de atac, +20% viteza farmecului, +10% PV and +10% PM.
    Durata: 7 de zile. Pret 250 MD.


Distractie placuta,
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum