Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V7.6

In jos

Actualizarea V7.6 Empty Actualizarea V7.6

Mesaj Scris de [GA]Angel Sam Aug 13, 2022 2:23 am

Buna seara,

Actualizarea din aceasta seara tine din nou cont de sugestiile jucatorilor iar imbunatatirile sunt urmatoarele:

  • Am dublat sansa de a primi cu cufar clar de luna si/sau cufar hexagonal la toate Pietrele Metin.
  • Am adaugat Banderola Rosie la NPC-ul de Upgrade-uri, in categoria Upgradeuri fara +.
  • Am modificat anunturile automate de pe server-ul de joc din luna aceasta.
  • Am eliminat Vaduva Neagra din V2 care era oricum fara drop.
    • Daca este inca prezenta, este chiar ambitioasa! Laughing
  • Am scazut timpul de asteptare de la misiunile Biologului la 12 ore in loc de 1 zi.
  • Am modificat respawn-ul Capitanului Yonghan la 10 minute in loc de 20 de minute.
  • Am scazut considerabil statusul Reginei Paianjen din temnita, aproximativ ca cel al Reginei Paianjenilor din V1, deoarece nu exista bonus impotriva acestora.
  • Am corectat coordonate din Camera de Cristal ce erau eronate atunci cand foloseai optiunea "Restart in oras".
    • De acum inainte, restartarea in oras va insemna teleportare langa Fantoma Sura din Camera de Cristal.
  • Am crescut considerabil sansa de drop a hartilor si cheilor Zin din Turnul Demonilor, de la etajul 7, respectiv etajul 8.
  • Am adaugat Oasele Degetului ca drop din Cufarul Hexagonal.
  • Am remediat o vulnerabilitate din server.



Toate cele bune,
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Celticus apreciază acest mesaj

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum