Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V7.4

In jos

Actualizarea V7.4 Empty Actualizarea V7.4

Mesaj Scris de [GA]Angel Dum Aug 07, 2022 1:02 am

Buna seara,

Actualizarea din aceasta seara aduce o serie de imbunatatiri pe serverul de joc dupa cum urmeaza:

Server
  • Am remediat o eroare din sursa ce facea clientul sa se inchida involuntar.
  • Ingerul cu Coasa dropeaza lada indiferent de nivelul caracterului tau.
    • Am decis acest lucru deoarece lada acestuia nu era dropata la evenimentul Invazia Sefilor de Clan daca unul din jucatorii care il ucideau avea sub nivelul 75.
  • Am crescut considerabil yang-ul oferit de sefii de pe server.
  • Am corectat o eroare din anunturile afisate pe chat la uciderea sefilor.
  • Am eliminat perlele din cuferele clar de luna deoarece acestea sunt aproape gratuite la NPC.
  • Conducatorul Intunecat dropeaza si el lada garantat de acum inainte + elixire.
  • Toate pietrele metin de pe server au o sansa de drop la cufarul clar de luna si cufarul hexagonal.
    • Am facut asta pentru a da un scop pietrelor metin. Cu toate acestea, sansa de a dropa un cufar clar de luna sau hexagonal nu este garantata.
    • Pietrele metin de nivel 50+ dropeaza, de asemenea, si autorizatii ale mountilor care pot fi duse la grajdar.
    • Pergamentele evolutie si transformare pentru transformarea mountilor pot fi gasite la giganti.
  • Am remediat statusul afisat de CH in client din "..." in "ONLINE" deoarece ducea in eroare unii jucatori.

Website
  • Am rezolvat o eroare ce facea inutilizabile codurile de stergere al caracterelor trimise pe email.


Toate cele bune,
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

shiftokey apreciază acest mesaj

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum