Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V9.0

In jos

Actualizarea V9.0 Empty Actualizarea V9.0

Mesaj Scris de [GA]Angel Mier Sept 14, 2022 1:17 am

Buna dimineata,
Anuntam cu drag noua actualizare:

Noutati pe Server
  • Noul nivel maxim este nivelul 99.
  • Armurile de Otel pot fi acum evoluate in Armurile Posedate.
    Click aici pentru imagine:
  • Am adaugat obiectele de upgrade necesare armurilor posedate in Cufarul Hexagonal. In curand acest cufar va fi impartit in mai multe pentru un drop mai bun al obiectelor de upgrade.
  • Am remediat o problema la misiunile biologului care nu tineau cont intotdeauna de Phoenixul de Foc.
  • Am remediat durata Loviturilor Critice si Patrunzatoare de la 10 minute la 30 de minute.
  • Am eliminat apararile Testoasei Gigant astfel incat sa poata fi invinsa si de restul caracterelor.
  • Am adaugat noi accesorii Suflet Cristal in Lada Regelui Demon Mandru din Turnul Demonilor de la Etajul 6.
    Click aici pentru imagine:


Modificari in Magazinul Special (Itemshop)
  • Medalia Eroilor va avea o durata de 20 de zile in loc de 7 zile.
  • Costumul Sihastru ofera de acum inainte 1000 PV. Acest lucru este valabil doar pentru costumul din ItemShop.
  • Frizura Bandana ofera de acum inainte 1000 PV. Acest lucru este valabil doar pentru frizura din ItemShop.
  • Mountul Leu Alb ofera de acum inainte 1000 PV. Acest lucru este valabil atat pentru mountul din ItemShop, cat si pentru cel de pe joc.


Noutati in Magazinul Special (Itemshop)

In categoria "Armuri":
  • Armurile Posedate. Nivel maxim: 90.
    Bonusuri oferite: Aparare 244. Viteza de miscare -6%. Rezistenta la magie 20%. Regenerare PV +40%.
    Pret: 750 MD.
    Click aici pentru imagine:


In categoria "Pet":
  • Phoenix de Gheata. Inrudit cu Phoenixul de Foc, aceasta pasare iti ofera 90% sansa de reusita la misiunile biologului avansat Seon-Pyeong.
    Durata 30 de zile. Pret: 250 MD.
    Click aici pentru imagine:


In categoria "Mount":
  • Lup Galben. Acest lup iti ofera 2000 PV. Poate fi folosit o singura data.
    Pachet 200 de sigilii. Pret: 200 MD.
    Click aici pentru imagine:


In categoria "Costume":
  • Costum Scrima GER/TUR/BRA. 3 costume de scrima protector barbatesti/femeiesti in culorile nationale ale Germaniei, Turciei si Braziliei. Bonus oferit: +1000 PV.
    Durata: 30 de zile. Pret 250 MD.
    Costum Scrima GER:
    Costum Scrima TUR:
    Costum Scrima BRA:


In categoria "Frizuri":
  • Mohican (B). Frizura realizata in stilul Iroquois. Parul este in stilul Mohawke iar in parti parul este ras. Bonus oferit: +1000 PV.
    Durata: 30 de zile. Pret 250 MD.
    Mohican (Barbati):
  • Frizura Fotbal GER (F). O frizura de dama cu o bandana sport pentru fotbalisti, in culorile nationale ale Germaniei. Bonus oferit: +1000 PV.
    Durata: 30 de zile. Pret 250 MD.
    Frizura Fotbal GER (Femei):



Toate cele bune,
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum