Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V1.9

In jos

Actualizarea V1.9 Empty Actualizarea V1.9

Mesaj Scris de [GA]Angel Mier Apr 26, 2023 10:19 pm

Fiind ultima actualizare din luna aceasta, imbunatatim si aducem urmatoarele noutati:

  • Am corectat o problema din sursa ce nu permitea sa ai mai mult de 100% bonus experienta, drop yang sau obiecte, bonus acumulat din obiectele puse pe caracterul tau. Acest lucru nu afecta desigur buff-urile precum inelele, ce se pun in coltul din stanga sus.
  • Am corectat o problema din afisarea bonusurilor pe Coif Suvenir+5.
  • Am readus experienta primita in harta Zombi la fel ca inainte de actualizarea V1.8. Enjoy!
  • Valea Orcilor a revenit! Suparati pe colegii din hartile de nivel 150-200, cu intrare de la nivelul 250, monstrii din aceasta harta au primit un boost de nivel pentru a dropa yang in nivelul 250 iar vechile pietrele metin de nivel 45 din Valea Orcilor au devenit mai puternice ca niciodata atingand nivelul 250. Desigur, acestea ofera drop-ul din harta de farm pentru a putea obtine pietre gaya in continuare chiar si din aceasta harta iar timpul de respawn li s-a scazut drastic (aproape instant) pentru a lasa loc si celor mici in harta de farm.
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum