Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V23.2.1

In jos

Actualizarea V23.2.1 Empty Actualizarea V23.2.1

Mesaj Scris de [GA]Angel Dum Feb 05, 2023 8:40 pm

Actualizarea din aceasta seara aduce urmatoarele noutati:

Joc

  • Va prezentam Sistemul de Emoticoane. De acum inainte cand puneti Sad :* acestea se vor transforma in emoticoane. Ba chiar mai mult, am adaugat un buton "Emoji" in chat de unde puteti vedea lista cu emoticoanele si simbolurile acestora. Click aici pentru imagine
  • O noua fereastra de negot ce permite negocierea mai multor obiecte, cat si a sutelor de milioane de Yang (cu conditia ca celalalt caracter sa nu atinga 2 Miliarde - altfel transferul nu se va putea realiza). Click aici pentru imagine
  • Conectarea cu mai multe conturi la Evenimentul OX nu se va mai putea realiza de acum inainte. Fiecare jucator va fi pe cont propriu, avand sanse egale, cu un singur cont.
  • Am adaugat o noua textura celor 3 cai militari (normal, membri de breasla si lider de breasla). Va lasam pe voi sa-i descoperiti si speram sa va placa.
  • Pretul bonusurilor de la NPC-ul a fost scazut la 10K Yang.
  • Obiectele din Cuferele de Halloween sunt de acum inainte negociabile.
  • Armurile King sunt de acum inainte negociabile.
  • Medalia Norocului a fost crescuta la 30 de zile in loc de 20 de zile. Acest lucru se aplica insa medaliilor ce vor fi achizitionate de acum inainte.
  • Am editat numele armurii king de ninja in Costum Hwang.
  • Am adaugat o harta beta ce lipsea din lista de drop de la clar de luna si hexagonale.



Itemshop




Cam atat deocamdata. Pe curand!
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum