Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs permanent: Jocuri Steam gratuite pe server/discord/donatii

In jos

Concurs permanent: Jocuri Steam gratuite pe server/discord/donatii Empty Concurs permanent: Jocuri Steam gratuite pe server/discord/donatii

Mesaj Scris de [GA]Angel Dum Ian 29, 2023 2:56 pm

Consider ca jucatorii Metin2RoSpeed trebuie rasplatiti pentru faptul ca joaca pe serverul nostru. Am deschis serverul acesta din placere si din pasiune, nu pentru bani, iar faptul ca jucati si va place acest server ma bucura. Si in anii anteriori pe metin2rospeed am avut concursuri cu premii reale - telefoane etc - si poate ca vom mai ajunge si acolo. Daca sunt jucatori din cei vechi, stiu ca ceea ce am spus acum este adevarat. Mi-a placut mereu ca dupa ani de zile, daca serverul inceteaza, jucatorii sa ramana cu ceva ca amintire.

Asadar, de acum inainte, oricine poate fi castigatorul unui joc (key) pentru activarea pe contul lui de steam dupa cum urmeaza...

Vor exista 3 rubrici diferite din acest concurs si anume:
- Steam key cu o valoare de pana la 10 euro se vor acorda jucatorilor in mod aleator de pe joc, pentru activitatea lor. Norocosul va primi un mesaj privat din partea mea in care i se va spune ca a castigat un joc pe steam pentru faptul ca joaca pe serverul Metin2RoSpeed.
- Steam key cu o valoare intre 10 si 20 de euro vor aparea in sectiunea #concursuri din canalul nostru de Discord, unde tot ce trebuie sa faceti este sa raspundeti cu Particip la respectivul concurs. Castigatorul va fi ales cu ajutorul site-ului random.org.
- Steam key cu o valoare mai mare de 20 de euro pentru donatiile facute pe serverul Metin2RoSpeed, indiferent de ce valoare are donatia. Daca ai castigat, vei primi un email inapoi cu detaliile despre jocul castigat.


Spor la joc si sa speram ca ne adunam cat mai multi!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum