Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V23.1.4

In jos

Actualizarea V23.1.4 Empty Actualizarea V23.1.4

Mesaj Scris de [GA]Angel Dum Ian 22, 2023 8:49 pm

Buna seara,
Reincepem actualizarile pe serverul Metin2RoSpeed cu urmatoarele noutati:

  • Evenimentul de Sarbatori s-a incheiat. Sosetele se pot deschide in continuare deoarece toata lumea a muncit pentru a le aduna. In rest, tot ceea ce facea parte din evenimentul de sarbatori a fost inlaturat. Evenimentele normale revin pe Metin2RoSpeed incepand de Marti, ora 21:00. Detalii in Calendarul de evenimente din sectiunea Evenimente de pe forum.
  • Am remediat o problema importanta la calcularea atacului magic din server de pe obiecte.
  • Am injumatatit timpul de respawn in Temnita Paianjenilor 1, 2 si SD3.
  • Pergamentele Binecuvantate sunt grupate 50x de acum inainte.
  • Perlele sunt grupate 50x de acum inainte.
  • Am majorat considerabil experienta oferita de monstri din ambele paduri.
  • Am adaugat mai multi sefi ce lipseau din misiunea biologului de nivel 90.
  • Am redus la cererea jucatorilor sansa bonusului "Imun la necunostiinta" la 95% pentru un PvP mai palpitant.
  • Vin si vestile mai putin bune, setul de bonusuri are de acum inainte o valoare de 100.000 Yang pentru a avea mereu ce face.
  • Am eliminat pet-urile Pheonix din Itemshop deoarece bugul la misiunile biologului tot continua sa apara. Vor reveni cu alte bonusuri in scurt timp.
  • Nu in ultimul rand, Armurile KING au aparut pe serverul Metin2RoSpeed si sunt disponibile EXCLUSIV in Magazinul Special (Itemshop).


Distractie placuta pe Metin2RoSpeed!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum