Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V23.1.1

In jos

Actualizarea V23.1.1 Empty Actualizarea V23.1.1

Mesaj Scris de [GA]Angel Lun Ian 02, 2023 7:33 pm

Actualizarea din aceasta seara aduce o serie de imbunatatiri, mici dar cu folos, serverului de joc:

  • Am crescut bonusul de experienta oferit de mountii upgradabili din joc la 25%, respectiv 50% la a doua evoluare.
  • Toate obiectele din Magazinul Special (Itemshop) pot fi negociate.
  • Am eliminat drop-ul licorilor rosii si albastre de pe server.
  • Am eliminat butonul de alchimie din inventar din moment ce nu exista alchimie pe serverul Metin2RoSpeed.
  • Am completat schimbatoarele de bonusuri cu descrierea necesara pentru activarea switchbot-ului astfel incat noii jucatori sa stie cum sa-l deschida.
  • Am reorganizat drop-ul pietrelor metin de nivel 5-90 astfel incat sa nu mai ofere aceleasi obiecte dar cu plusuri diferite.
  • Accesoriile lacrima cer pot fi dropate de acum inainte si la pietrele metin de nivel 90.
  • Armurile de otel pot fi dropate de acum inainte si la pietrele metin de nivel 90.
  • Am dublat numarul de monstri din Temnita Paianjenilor 1.
  • Am remediat o problema la bonusurile pet-urilor. Acum ofera toate bonusurile afisate in mod corespunzator.
  • Si nu in ultimul rand, pentru un an nou, plin de realizari, toate conturile create au primit un bonus de 100 de Monede Dragon. La multi ani impreuna pe Metin2RoSpeed!


Spor la joc!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum