Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V11.6 - Evenimentul de Craciun

In jos

Actualizarea V11.6 - Evenimentul de Craciun Empty Actualizarea V11.6 - Evenimentul de Craciun

Mesaj Scris de [GA]Angel Joi Dec 22, 2022 12:17 am

Evenimentul de Craciun a inceput pe Metin2RoSpeed si aduce urmatoarele lucruri:

Surpriza 1:
Iarna se asterne pe meleagurile Metin2RoSpeed si orasele capata cu totul alta atmosfera, una "calda" de sarbatoare de iarna What a Face

Surpriza 2:
Pentru ca este Craciunul si trebuie sa daruim, toti jucatorii Metin2RoSpeed primesc la crearea caracterului Puiul de Ren pentru a-i acompania in perioada urmatoare. Desigur acesta vine si cu o serie de bonusuri pe care va trebui sa le descoperiti cand intrati pe server.

Surpriza 3:
Bradul a aparut pe Muntele Sohan iar datorita farmecului acestuia toti monstri din server dropeaza Sosete pe care le puteti deschide exact ca pe cufere. Am primit sesizari de la Mos Craciun cum ca oamenii agatau sosetele inainte in brad si le pierdeau sirul, asa ca am eliminat asta si am lasat sa fie direct desfacute.
Premiile ce pot fi primite din sosete sunt
Premii cu sansa de drop foarte mare: Cufar clar de luna, Cufar hexagonal,Tolba Elixirelor Soarelui,Tolba Elixirelor Lunii.
Premii cu sansa de drop mare: Binecuvantarea Dragon, Vin fiert.
Premii cu sansa de drop medie: Floarea Biologului, Elixirul Explorarii
Premii cu sansa de drop scazuta: Tinctura Numelui
Premii cu sansa de drop foarte scazuta: Medalia Eroilor, Inelul lui Thor, Piatra Curcubeu.

Surpriza 4:
Noi autorizatii de Mount Ren Mascul si Femela la Pietrele Metin de nivel 50+. Iar evoluarea lor se face la fel ca si pana acum cu Pergament Evolutie, iar mai apoi cu Pergament Transformare.

Surpriza 5:
Costume si Frizuri de Ren ce pot fi achizitionate GRATUIT din Itemshop in aceasta perioada.

Surpriza 6:
Alte costume, frizuri si pet contra-cost pentru a sustine munca noastra si longevitatea acestui server.

Surpriza 7:
100% Bonus MD si 100% Rate suplimentare de Craciun si Anul Nou.


Alte modificari aduse serverului cu aceasta actualizare:

- Am corectat traducerile de la biolog.
- Am corectat descrierea sigiliilor mountului Dragor.
- Am refacut statusul sefilor din Turnul Demonilor cu 27 de etaje.
- Am corectat toti monstri din server - rase, aparari (flag-urile lor).
- Am adaugat lada ingerului cu coasa ca drop la Moartea Albastra asa cum am promis.
- Am scazut rezistentele monstrilor Setaou Avansati (cei rosii).



Va doresc Sarbatori Fericite si un An Nou plin de realizari! rendeer santa I love you I love you I love you I love you I love you
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Actualizarea V11.6 - Evenimentul de Craciun Empty Re: Actualizarea V11.6 - Evenimentul de Craciun

Mesaj Scris de [GA]Angel Joi Dec 22, 2022 12:44 am

Am uitat sa specific vechea poveste: Fara alte evenimente in timpul celor speciale desi este mai mult decat suficient acesta singur Razz .
Acest eveniment dureaza 1 luna, pana in data de 22 Ianuarie 2023. Distractie placuta!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum