Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V11.2

In jos

Actualizarea V11.2 Empty Actualizarea V11.2

Mesaj Scris de [GA]Angel Joi Noi 03, 2022 11:11 pm

Este timpul pentru a face modificari majore pe serverul de joc asa cum am promis pentru un gameplay cat mai placut si pentru a ne apropia cat mai mult de vechiul stil metin2rospeed. Acestea fiind spuse, va prezint ce contine actualizarea din aceasta seara:

Parte server

  • Metin2RoSpeed a devenit speed in adevaratul sens al cuvantului. Am modificat considerabil toate ratele standard din server, mai exact 500% exp, yang, obiecte pentru un gameplay cat mai placut si fluent.
  • Aveti de lucru cu noile evoluari aduse pe server.
    Click aici pentru a le vedea:
  • Mai putine variatii la roua de pe server. Orice roua va avea de acum inainte 10 minute si 5 variatii de bonus ca si pana acum. Acest lucru face sa existe doar 5 de un fel si nicidecum mai multe.
  • Cartile la invatatori sunt de acum inainte grupate x55.
  • Lada Regelui Demon Mandru si cea a Ingerului cu Coasa se pot dropa indiferent de nivelul caracterului tau.
  • Am restructurat inca o data bonusurile ce pot fi prinse pe obiecte si le-am crescut usor valorile minime pentru o mai buna bonusare.
  • Inelul de logodna poate fi folosit de acum inainte si in Temnita Paianjenilor 2, Grota Exilului 1 si 2.
  • Casetele putrede din lemn din Grota Exilului sunt negociabile si se pot imbina.
  • Cufarul de Halloween este negociabil.



Spor la joc,
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum