Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V10.0

In jos

Actualizarea V10.0 Empty Actualizarea V10.0

Mesaj Scris de [GA]Angel Dum Oct 02, 2022 8:28 pm

Buna seara,
Actualizarea din aceasta seara aduce cateva imbunatatiri asteptate de jucatorii nostri, cat si primele doua arme disponibile in Magazinul Special. Asadar:

Noutati pe Server
  • Spuneti adio spatiului insuficient din inventare si depozit. Pentru a pastra un gameplay cat mai clasic am ales, cel putin deocamdata, sa nu crestem numarul paginilor din inventar ci sa venim cu o alta solutie. De acum inainte, puteti imbina pana la 2000 de obiecte (inclusiv cele vechi) in loc de 200. Si partea cea mai interesanta este ca pe viitor limita de 2000 de bucati se poate modifica pana la oridinul zecilor de mii, daca va fi nevoie vreodata.
  • Am creat o noua categorie la NPC-ul de Upgrade-uri si am adaugat upgrade-urile de nivel avansat in ea, inclusiv cele care lipseau.
  • Am crescut usor sansa accesoriilor noi ce pot fi dropate in lada Regelui Demon Mandru.
  • Am modificat sansa de drop a obiectelor avansat ca la biologul normal si am adaugat monstri care lipseau din grupele celorlalti.
  • Piatra lui Beran Setaou necesara misiunii biologului poate fi de acum dropata, cu o sansa mai mica, si la Generalul Yonghan.
  • Am remediat o vulnerabilitate din server cu ajutorul utilizatorului Dedu din J4M. Multumim!


Noutati in Magazinul Special (Itemshop)

  • In categoria "Arme":
    • Arma 1 Mana: Lama Mortala+9. Echipabila: Razboinic, Ninja, Sura. Pret: 800 MD.
      Lama Mortala - Poza:
      Lama Mortala - Valori:
    • Pumnale: Cutit Ferastrau+9. Echipabil: Ninja. Pret: 800 MD.
      Cutit Ferastrau - Poza:
      Cutit Ferastrau - Valori:




Toate cele bune,
[GA]Angel!
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum