Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizarea V9.3

In jos

Actualizarea V9.3 Empty Actualizarea V9.3

Mesaj Scris de [GA]Angel Joi Sept 22, 2022 12:50 am

Actualizarea din aceasta seara include:

Noutati pe Server
  • Cuferele Hexagonale vor dropa de acum inainte pana la 5 Cufere de Upgrade. De acum inainte obiectele de upgrade vor fi garantate.
  • Am eliminat toate misiunile secundare din server.
  • Am restructurat bonusurile din server ce pot fi adaugate obiectelor crescandu-le valorile minime, astfel incat valorile sa fie unele mai bune.
  • Am selectat un singur labirint in Catacombele Diavolului in locul celor cinci. Verificati daca este in regula si cel pe care il stiti majoritatea incat sa puteti face temnita, altfel il putem inlocui.
  • Am corectat respawn-ul monstrilor din hartile beta exact ca in celelalte harti.
  • Am corectat o problema la tabelul mob_proto din server ce putea face monstri sa fie mai puternici. Problema ar trebui sa fie de acum remediata.


Noutati in Magazinul Special (Itemshop)
  • In categoria "Mount":
    Tigru Galben. Acest tigru iti ofera 200 de puncte de atac. Poate fi folosit o singura data.
    Pachet 200 de sigilii. Pret: 200 MD.


Revenim in curand cu noi imbunatatiri, unele dintre ele propuse de voi pe serverul nostru de discord.


Toate cele bune,
[GA]Angel
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum