Forum Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestie schimba iteme

2 participanți

In jos

Sugestie schimba iteme Empty Sugestie schimba iteme

Mesaj Scris de Mav3rick Lun Aug 15, 2022 4:44 pm

Ceau,

Propun adaugarea unei ferestre unde se poate adauga itemul pe care dorim sa ii schimbam bonusurile si sa existe un buton pe care sa apasam si sa ne arate live ce bonusuri are itemul respectiv. Acest lucru cred ca este folositor pentru ca nu o sa pierdem mult timp ca sa tragem fiecare schimba pe iteme.
Multumesc!

Mav3rick
Membru Nou
Membru Nou

Mesaje : 3
Puncte de activitate : 5
Reputatie : 0
Data de înscriere : 15/08/2022

Sus In jos

Sugestie schimba iteme Empty Re: Sugestie schimba iteme

Mesaj Scris de [GA]Angel Lun Aug 15, 2022 5:12 pm

Cum adica ce bonusuri are itemul respectiv? Te referi la cat poate sa fie maxim prins? Sau te referi sa prezica ce bonusuri va prinde? Lucrul acesta este imposibil de calculat dinainte.
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sugestie schimba iteme Empty Re: Sugestie schimba iteme

Mesaj Scris de Mav3rick Lun Aug 15, 2022 5:21 pm

[GA]Angel a scris:Cum adica ce bonusuri are itemul respectiv? Te referi la cat poate sa fie maxim prins? Sau te referi sa prezica ce bonusuri va prinde? Lucrul acesta este imposibil de calculat dinainte.
Nu, efectiv sa fie o fereastra in care sa zicem ca pui un fms. Apesi un buton si daca ai schimba in inventar, schimba bonusurile fms-ului, daca nu iti afiseaza un mesaj de eroare. Si in acea fereastra sa iti apara bonusurile curente pe care le are fms-ul. Butonul sa fie apasat manual, ca atunci ar fi un fel de switchbot Smile)) intelegi?
Eu zic ca este folositor...acum cum zici si tu si ceilalti playeri.

Mav3rick
Membru Nou
Membru Nou

Mesaje : 3
Puncte de activitate : 5
Reputatie : 0
Data de înscriere : 15/08/2022

Sus In jos

Sugestie schimba iteme Empty Re: Sugestie schimba iteme

Mesaj Scris de [GA]Angel Lun Aug 15, 2022 5:35 pm

Tu practic zici sa ti se deschida un "UI" ca asta este de fapt, care sa tina cont de bonusurile tale si doar sa dai OK ca sa nu mai pierzi timpul cu mutarea bonusului pe iteme. Este totusi un fel de switch si oarecum vulnerabil. Din ce-mi aduc aminte, exista auto-clicker pe care le poti pune unde sa stea si sa dea OK sau ce vrei tu in locul tau. Bineinteles, spre deosebire de switchbot nu se va opri acolo unde trebuie. Sugestie schimba iteme 1f605
[GA]Angel
[GA]Angel
Administrator
Administrator

Mesaje : 159
Puncte de activitate : 527
Reputatie : 24
Data de înscriere : 05/05/2019
Varsta : 32

http://www.metin2rospeed.ro

Sus In jos

Sugestie schimba iteme Empty Re: Sugestie schimba iteme

Mesaj Scris de Mav3rick Lun Aug 15, 2022 5:40 pm

[GA]Angel a scris:Tu practic zici sa ti se deschida un "UI" ca asta este de fapt, care sa tina cont de bonusurile tale si doar sa dai OK ca sa nu mai pierzi timpul cu mutarea bonusului pe iteme. Este totusi un fel de switch si oarecum vulnerabil. Din ce-mi aduc aminte, exista auto-clicker pe care le poti pune unde sa stea si sa dea OK sau ce vrei tu in locul tau. Bineinteles, spre deosebire de switchbot nu se va opri acolo unde trebuie.  Sugestie schimba iteme 1f605

Da, un UI. Nu stiu daca este ca un switch, pentru ca nu ii setezi tu bonusurile, doar te misti mai rapid si economisesti timp.

Mav3rick
Membru Nou
Membru Nou

Mesaje : 3
Puncte de activitate : 5
Reputatie : 0
Data de înscriere : 15/08/2022

Sus In jos

Sugestie schimba iteme Empty Re: Sugestie schimba iteme

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum